نتایج جستجو برای عبارت :

مساعده چیست؟

⭕️ مساعده چیست؟
مساعده که به انگلیسی Advance میشود بخشی از حقوق پرسنل میباشد که معمولا قبل از پایان هر ماه به علت نیاز کارمندان به آن ها پرداخت می شود و در زمان تهیه لیست حقوق و دستمزد همان ماه به طور کامل از حقوق آنها تحت عنوان مساعده کسر می گردد.
پرداخت مساعده اصولا ضوابط خاص خود را دارد.می توان گفت مساعده مبلغی است که به عنوان علی الحساب حقوق به کارگر پرداخت میشود و مبلغ آن در پایان هر ماه باید صفر شود.
معمولا اگر شرکت خصوصی باشد میزان مساعده
جناب آقای.................
رییس محترم امور کارکنان سازمان.................

با سلام و احترام
بدین‌وسیله اعلام می‌گردد که اینجانب.................کارمند شماره
................. که به مدت ................. (سال/ماه) در قسمت
................. مشغول به کار هستم به دلیل مشکلات مالی و شخصی، تقاضای
دریافت مبلغ ................. ریال وام / مساعده حقوق دارم. ضمنا
خاطر‌نشان می‌سازد که این مبلغ به اقساط ماهیانه ................. ریال یا
در مدت زمان ................. ماه توسط قسمت حسابداری از اولین حقوق و
دستمزد بنده
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
* ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ * در تاریخ هفدهم فروردین امسال طی جلسه ای که با حضور دلسوزان و فعالان فرهنگی روستا گرفته شد با تأسیس هیئت دانش آموزی فرهنگی مذهبی " انصارالمهدی " بر لزوم هدفمندی فعالیت های فرهنگی تأکید شد❗در این جلسه حاضرین متعهد به همکاری همه جانبه از جمله همکاری مادی شدند‼ طبق این جلسه آقایان علی احمدی ، حسین مرادی زاده ، ابراهیم زارعی علی ، ابراهیم زارعی کیدی ، موسی زارعی کیدی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
در تاریخ هفدهم فروردین امسال طی جلسه ای که با حضور دلسوزان و فعالان فرهنگی روستا گرفته شد با تأسیس هیئت دانش آموزی فرهنگی مذهبی " انصارالمهدی " بر لزوم هدفمندسازی فعالیت های فرهنگی تأکید شد
در این جلسه حاضرین متعهد به همکاری همه جانبه از جمله همکاری مادی شدند طبق این جلسه آقایان علی احمدی ، حسین مرادی زاده ، ابراهیم زارعی علی ، ابراهیم زارعی کیدی ، موسی زارعی کیدی ، اسحاق دادخدائی ،
۱۳۳۴/۵/۱۵قراردادبین اینجانب احمد صدقی(احمد یوسفی فرند نایب حسین خان نراقی ) و آقای سیدحسن(حسینی) ولد مرحوم آقا سید محمد نراقی برای کشت و زرع چهار طاق آب و ملک مزرعه محمد آباد را بشرح زیر .اول - قرار شد از پائیز ۱۳۳۴ چهار طاق آب و مِلک مزرعه را در اختیار آقا سید حسن بگذاریم و زمین هائی را هم که تعیین می شود و یا اعیانی می باشد به او واگذار کنیم که تا سه سال کشت و زرع نموده محصول آنرا بشرح زیر تقسیم نمائیم .۱-گندم.جو.نخود.لوبیا.سیب زمینی.پیاز.گلوزه ک
خواب و بیداری سر به سر هم می‌گذارند و من این وسط نمی‌دانم در کدام یک از این دو بیدارم؟ آخر اول صبح که بیدار می‌شویم، با پای خویش به گور خویش می‌رویم و معلوم نیست تا آخر شب چه خاکی بر سرمان می‌ریزند؟ آن‌گاه که زیر بار این همه شکنجه هنوز علم را بهتر از ثروت و اخلاق را بهتر از دین می‌پنداری. آن گاه که نه چشم به کار در دولت پنهان کار، و نه سر، سرسپرده‌ی دولت سایه داری. آن گاه که نه چشمان تو چَشم گفتن بلدند و نه غم نان، ختنه کردن زبانت را به کسی آم
سلام من که شاعر نیستم ولی صبح که از خواب بیدار شدم ، انگار که به من الهام شده باشه، مدام این غزل رو زمزمه میکردم....گفتم چیزی که لقلقه ی زبونمه رو بنویسمش که شد این:
با احترام به شعرای عزیزِ بلاگر، علی الخصوص حافظ جان!
لازم به توضیح نیست که مصرع های آبی رنگ از حافظ شیرازیست و مشکی ها از من D:
یه چیزی میگن به این سبک شاعری. چی میگن؟ مشاعره؟ مشاجره؟ مناظره؟ مناقشه؟ مساعده؟ مناقصه؟ مزایده؟ مزایدات؟مناقشات؟مناقصات؟منتخبات؟مندرجات؟مندوبات؟منسوجا
سلام سلامممم.

آخرین روز تابستونو تا عصر خونه ی مامان سر کردم.بابام قاطی کرده بود.نه حوصله ی جوجه رو داشت نه حال مامانمو.هی با هم کل کل میکردن.منم نوبت مشاوره داشتم و دیدم اوضاع جوری نیست که جوجه رو بذارم اونجا.خلاصه گذاشتمش خونه خواهرم و رفتم انزلی... وای نوبتم پنج و نیم بود اما بالاخره ساعت هشت از مطب درومدم.قشنگ ترین چیزی که میشد رو از دکتر شنیدم.گفت خوب خیلی خوشحالم و الان میتونم بگم تو الان دقیقا تو مسیر اصلی زندگی هستی :)خوب بعدش دیگه هیچ
​کسب درآمد از اینترنت آنقدر آسان است که اگر همه افراد راهش را میدانستند الان هیچکس با مشکل مالی مواجه نبود
این کار فقط یک فرمول ساده دارد که هر روز تکرارش میکنید و پول در میاورید!!!
با عرض سلام و درود خدمت همه شما همراهان گرامی...
پیش از دانلود این کتاب الکترونیک لازم است که نکاتی را خدمتتان عرض کنیم...
همانطور که بهتر از ما میدانید انسان عصر کشاورزی و صنعت را پشت سر گذاشته و هم اکنون در عصر الکترونیک به سر میبرد. به عبارتی درحال حاضر در دنیای ال
​کسب درآمد از اینترنت آنقدر آسان است که اگر همه افراد راهش را میدانستند الان هیچکس با مشکل مالی مواجه نبود
این کار فقط یک فرمول ساده دارد که هر روز تکرارش میکنید و پول در میاورید!!!
با عرض سلام و درود خدمت همه شما همراهان گرامی...
پیش از دانلود این کتاب الکترونیک لازم است که نکاتی را خدمتتان عرض کنیم...
همانطور که بهتر از ما میدانید انسان عصر کشاورزی و صنعت را پشت سر گذاشته و هم اکنون در عصر الکترونیک به سر میبرد. به عبارتی درحال حاضر در دنیای ال
راه اندازی کسب و کار در ۱۵ مرحله
آیا شما ایده‌ای در دست دارید؟
می‌خواهید بدانید که چگونه آن را به یک تجارت میلیاردی تبدیل کنید؟
هیچ دو راهی برای کارآفرینان یکسان نیست، اما در این مقاله اصول طی مسیر راه‌اندازی یک کسب و کار را با شما به اشتراک می‌گذاریم.
چگونگی شروع یک کسب و کار در ۱۵ مرحله
۱- مشخص کنید چرا می‌خواهید یک کسب و کار را شروع کنید.
۲- شور و اشتیاق، مهارت‌ها، نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید.
۳- ایده کسب و کار خود را پیدا کنید.
۴- محا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها